Новини


Дитяче кафе «Вітамінка»

У КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2 «Берізка» з 2012 року працює дитяче кафе «Вітамінка». В яке діти з задоволенням ходять діти їсти кисневу пінку яку вони дуже полюбляють. Киснева пінка – це пінна маса, яка містить кисень з додаванням різноманітних сиропів чи соків. Своїм терапевтичним впливом пінки завдячують саме синглетному кисню, який, всотуючись у кров, сприятливо впливає на організм. Складовою такого кисневого коктейлю є: екстракт кореня солодки (локриці), сироп шипшини, сік яблучний.

Профілактичне застосування кисневих коктейлів дозволяє ліквідувати симптоми кисневої недостатності центральної нервової системи, що призводить до поліпшення її стану та нормалізації сну (сон стає більш глибоким, зменшується період засинання та рухової активності).

Кисневий коктейль незамінний при захворюваннях органів дихання, які є основним шляхом надходження кисню до організму. Навіть незначні порушення органів дихання призводять до появи гіпоксії, а, отже, і до зниження активності різноманітних органів і тканин, у тому числі відповідальних за імунітет дитини.

Застосування кисневих коктейлів у період бронхолегеневих захворювань задовольняє потреби органів і тканин у кисні. При цьому спостерігається посилення енергетичного метаболізму клітин, зокрема лімфоцитів (клітини імунної системи), що відбувається за рахунок більш інтенсивної роботи мітохондріального апарату та справляє позитивний вплив на імунітет і загальний стан хворої дитини. Крім того, екстракт кореня солодки, який входить до складу коктейлю як піноутворювач, здійснює додатковий відхаркувальний вплив. Відвідують кафе діти впродовж усього навчального року (1 раз на квартал) відповідно до плану профілактично-оздоровчьої роботи ЗДО на календарний рік згідно з затвердженм графіком.

Відвідування кафе можливе тільки за бажанням батьків і допуску лікаря.Завдяки вживанню кисневої пінки спостерігається зниження рівня захворювання гострими респираторними хворобами.

05.07.2018