Новини


Подорож в історію

Чудову можливість доторкнутися до історії, поринути в далеке минуле мали змогу учні КЗ «Слобожанська ЗОШ №2 ССР», які 12 травня 2018 року побували на екскурсії, яка проходила в рамках молодіжного фестивалю «Джура-Самар-Фест». Фестиваль щорічно у травні проводиться на території пам’ятки історії національного значення «Стара Самарь».

C:\Users\User\Desktop\IMG_0897.JPG

У супроводі екскурсоводів наші учні пройшли колишніми вуличками козацького містечка Самарь, валами Богородицької фортеці, дізналися цікаві історії, пов’язані із козацьким минулим. На території поселення щороку ведуться археологічні розкопки. Знахідки археологів – цінні підтвердження історичного минулого, мовчазні свідки давніх подій. Оживити історію і зацікавити дітей допомогли театралізовані постановки у виконанні студентів-волонтерів. А на завершення екскурсії наші школярі мали змогу піднятися на борт справжньої козацької «чайки», яка прибула на фестиваль з Хортиці.

C:\Users\User\Desktop\IMG_0928.JPG

C:\Users\User\Desktop\IMG_0935.JPG

C:\Users\User\Desktop\IMG_0944.JPG

Екскурсія стала гарним подарунком нашим учням, залишивши море незабутніх вражень Дякуємо за запрошення і організацію екскурсії батькам учня нашої школи Репану Олегу Анатолійовичу та Реві Ірині Олександрівні.

C:\Users\User\Desktop\IMG_0946.JPG

14.05.2018