Новини


14 проектів на конкурс у рамках Бюджету участі подали жителі громади

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з впровадження

Бюджету участі Слобожанської селищної територіальної громади

На зустрічі члени Координаційної ради та представники структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради ознайомлені з переліком та змістом поданих проектних пропозицій у рамках Бюджету участі.

Рисунок 1

Заступник селищного голови Світлана Вусик підвела підсумок подання проектів у рамках Бюджету участі. Всього на розгляд координаційної ради подано 14 проектів на загальну суму 1 млн 115 тис. грн.

Z:\Відділ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ\НАТАША\фото\бюджет участі\DSC_0005.JPG

Людмила Микитьон, начальник відділу з питань економічного розвитку та інвестицій, розповіла про порядок перевірки та оцінки проектних пропозицій структурними підрозділами виконавчого комітету селищної ради, за закріпленими напрямками роботи (комунальними установами та підприємствами громади, постійними депутатськими комісіями) та надання рекомендацій та зауважень до проектів.

Людмила Олександрівна також ознайомила членів Координаційної ради з переліком зауважень, при яких проектні пропозиції не можуть прийматися до розгляду та порядком проведення уточнення проектної пропозиції автором проекту.

Обговорені та затверджені також пункти щодо порядку голосування за позитивно оцінені проекти.

Отже, до 1 серпня всі подані проекти знаходяться на перевірці та будуть оцінені структурними підрозділами виконавчого комітету селищної ради. З 1 серпня по 1 вересня голосувати за кращі проекти, на їх думку, будуть жителі громади. За результатами голосування місцевих мешканців, які можуть навіть не співпадати з думкою працівників місцевого самоврядування, будуть визначені проекти-переможці, що в 20019 році будуть реалізовані за кошти Слобожанської громади.

10.07.2018