Новини


Шукаємо активну молодь з креативними ідеями для навчання їх реалізувати за кордоном

У рамках проекту «Обмін досвідом між громадами Дніпропетровської області та Латвійської Республіки» в Слобожанській селищній раді з візитом побувала Тетяна Чайка, представник ГО «Аналітична платформа».

C:\Users\User\Desktop\наради латвія\100D5200\DSC_0035.JPG

На зустрічі з працівниками Слобожанської сільської ради мова йшла про децентралізаційні процеси та проблеми, що за багато років накопичились в громадах України. Тетяна Чайка переконана, що вирішувати їх необхідно системно, а не локально. А для цього необхідно залучати та активізувати прогресивну молодь з креативним мисленням та неординарними свіжими ідеями. Цю молодь, безперечно, треба навчати, щоб вони мали можливість реалізувати свої ідеї, в тому числі за підтримки Міжнародних фондів та іноземних інвестицій. Отже, в рамках проекту юнаки та дівчата будуть вчитись писати проекти, набувати досвіду пошуку іноземних партнерів.

З навчальними візитами молодь Слобожанського зможе побувати в Латвії.

C:\Users\User\Desktop\наради латвія\100D5200\DSC_0038.JPG

Іван Камінський, Слобожанський селищний голова, підтримав цю пропозицію й наголосив: «Головне завдання цієї ініціативи – максимально використати потенціал, який є в нашій громад, створити банк цікавих ідей, скористатись пропозицією щодо навчання молоді, в тому числі, за кордоном, у Латвії, адже саме в руках молодих майбутнє нашої громади, їм продовжувати нашу справу із розбудови території, де вони живуть, навчаються, мріють, працюють».

C:\Users\User\Desktop\наради латвія\100D5200\DSC_0041.JPG

06.04.2018