Новини


Вітання Слобожанського селищного голови з Днем Конституції України та Днем молоді

Шановна Слобожанська громадо!

Сьогодні дуже важливе та велике державне свято – День Конституції України. Адже конституція – це, в першу чергу, основний закон держави, що проголошує її незалежність. Саме з 28 червня 1996 р. ми почали будувати нову незалежну державу.

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна й відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем усіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.

Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Зокрема, вона дає зелене світло молодій людині, щоб жити, творити, розвиватися!

Від усього серця бажаю Всім міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту й затишку у ваших родинах, мудрості й далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

‎Із святом вас, дорогі слобожанці!

З Днем Конституції та Днем молоді України!

Іван КАМІНСЬКИЙ, Слобожанський селищний голова, депутатський корпус селищної ради.

28.06.2018