Новини


Родинний турнір з великого тенісу

24 червня 2018 скінчився перший парний турнір з великого тенісу присвячений Дню Конституції України та Дню Молоді,який тривав 10 діб с 15 червня цього року.

Цей турнір мав свою прикрасу тим,що пари які приймали участь у ньому складалися із родин. Чоловіки залучали до спорту своїх жінок ,синів,дочок та навпаки. Деяким учасникам не вдалося заручитися підтримкою своїх близьких ,тому організатори турніру дозволили їм скласти спортивні пари з другими дітьми тим самим не дуже відходячи від статуту «родинного» змагання!

1 местоviber image.jpg

2 местоiber image.jpg

3 местоviber image.jpg

На тенісному корті смт.Слобожанське по вул.Будівельників 18 за звання переможця турніру вийшли 12 пар! Усього 24 учасників змагалися в дружній спортивній атмосфері,ставилися з повагою один до одного та все одно відчувався спортивний азарт який іноді переходив навіть у мандраж.

4 местоviber image.jpg

5 местоviber image.jpg

6 местоviber image.jpg

Під час турніру було зіграно 32 сета(гри),хтось вибув ще на груповому етапі ,але підтримував учасників і надалі . Чимало нових прихильників цього виду спорту виявив цей турнір. Завдяки вже численій армії прихильників великого тенісу ,на корт приходять спробувати свої сили новачки з усіх куточків нашого Слобожанського!

26.06.2018