Новини


У добру путь, ініціативна та креативна Молодіжна радо!

Днями відбулося перше (установче) засідання Молодіжної ради при Слобожанському селищному голові. До складу консультативно-дорадчого органу подали заяви представники активної молоді у кількості 31чоловік з різних куточків Слобожанської громади які будуть представляти різні категорії молоді, та реалізовувати молодіжну політику в громаді. Це є представники навчальних закладів, закладів культури, громадських організацій, а також студентської та шкільної молоді, скаутського руху та депутатського корпусу Слобожанської селищної ради.

C:\Users\User\Desktop\фото\установчі збори\IMG_2240.JPG

Під час засідання, у ході голосування більшістю голосів учасники обрали головою Молодіжної ради – Куликова Станіслава Євгенович, заступником голови Молодіжної ради – Рижикова Гліба Юрійовича та секретарем – Мосенцеву Ольгу Вадимівну.

C:\Users\User\Desktop\фото\установчі збори\IMG_2239.JPG

Перед першим засіданням Молодіжної ради було проведено тренінг на тему «Молодіжна робота в громаді» який проходив за підтримки управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА, всі учасники тренінгу мали можливість попрацювати в групах, згуртуватись за інтересами, а також визначитися хто такий молодіжний працівник, що таке молодіжна політика, та як можна реалізувати молодіжну політику в громаді.

C:\Users\User\Desktop\фото\установчі збори\IMG_2235.JPG

Також присутні визначились з головною метою роботи Молодіжної ради, це є формування активної суспільно- відповідальної позиції молоді, залучення її до участі у вирішенні проблем своєї громади. В сьогоденні пріоритетним є максимальне залучення молоді до процесу ухвалення рішень, налагодження співпраці між молоддю та органами влади.

C:\Users\User\Desktop\фото\установчі збори\IMG_2234.JPG

Щоб максимально охопити та об’єднати молодь, задати правильний вектор розвитку в контексті молодіжної політики, для цього необхідно відкривати Інтерактивні Молодіжні Простори для отримання та застосування досвіду через неформальну освіту, що слугуватимуть центрами соціальних ініціатив, активностей та творчого простору.

C:\Users\User\Desktop\фото\установчі збори\IMG_2230.JPG

У зв’язку з цим хотілось зазначити що у Слобожанській селищній раді актуальним є питання про створення «Центру громадської активності».

Ще одним ключовим завданням Молодіжної ради є впровадження новітніх знань та автоматизації технологій роботи, у контексті реалізації молодіжної політики, через неформальну та інформальну освіту для молодіжних працівників, активістів та молодих людей зі Слобожанської об’єднаної територіальної громади.

C:\Users\User\Desktop\фото\установчі збори\IMG_2226.JPG

Молоді люди мають безліч ідей та енергії, але не завжди є залученими до процесу прийняття рішень на місцях. Подальша діяльність Молодіжної ради допоможе змінити цю ситуацію та розширити можливості молоді, особливо в процесах реформ та розвитку громади

C:\Users\User\Desktop\фото\установчі збори\IMG_2219.JPG

C:\Users\User\Desktop\фото\установчі збори\IMG_2243.JPG

09.07.2018