Новини


Знай свої права, дитино!

У Слобожанському «Дивосвіті» з повагою ставляться до всіх: як до дорослих так і до малих. 01 червня 2018 року у нашому ЗДО було проведено свято «День захисту дітей». А щоб діти краще знали свої права та обов’язки, адміністрація закладу запросила академіка, керівника Дніпропетровської обласної організації “Союз юристів України” ДОНА Володимира Йосиповича. Він залюбки погодився розповісти дітям про цікаву та потрібну професію юриста та ознайомив наших вихованців з їхніми правами.

C:\Users\User\Desktop\IMG_3713.JPG

C:\Users\User\Desktop\IMG-56a3b001a937c453ffd23629a4819d69-V.jpg

C:\Users\User\Desktop\Image 2.jpg

Цей виховний захід був надзвичайно цікавий тим, що наші маленькі вихованці самостійно змогли проаналізувати ситуації, в яких були порушені права казкових героїв («Червона шапочка», «Гидке каченя», «Айболить», «Зайчикова хатка», «Попелюшка») та відчувати себе обізнаними маленькими юристами.

Ми дуже вдячні ДОНУ Володимиру Йосиповичу за знайдений час, а наша малеча – за отриману цікаву ґрунтовну інформацію про свої права. Володимир Йосипович пообіцяв, що ця зустріч буде початком спільної, плідної співпраці по правовому вихованню підростаючого покоління «Дивосвіту».

08.06.2018