Новини


Привітання Слобожанського селищного голови з нагоди дня родини в Україні

Шановні жителі Слобожанської громади!

Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним днем сім’ї – святом, що народилися з безмежної любові й вдячності до тих, хто дав нам життя й виводить на самостійну дорогу, хто дбає про духовний і національний розвиток української родини.

Сім’я – це найбільший скарб, це прихисток і підтримка, щастя материнства і батьківства. Саме вона формує характер та життєві орієнтири.

У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі та її найвищим законом. Ця вічна істина й надалі має бути осердям родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

Бажаю в цей привітний літній день міцного здоров’я, щасливої долі, сімейного затишку та тепла вашим родинам, взаємної поваги, щирого кохання та непохитності родинних стосунків! Нехай щебетання діток приносить у ваші родини спокій, мир і радість.

Низький уклін вам, дорогі батьки, хранителі українського роду, щира вдячність за мудрість, розуміння й підтримку. Щиро бажаю вам добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях.

Іван Камінський, Слобожанський селищний голова та депутатський корпус Слобожанської селищної ради.

08.07.2018