Новини


Інформація для власників худоби - грошові виплати на утримання молодняку ВРХ

Жителі Слобожанської громади - власники худоби - можуть звернутися до АБ «Укргазбанку» та використати своє право на дотацію від держави за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

АБ «УКРГАЗБАНК» має 24-річну історію та входить в I групу банків за класифікацією Національного банку України. Він є однією із найбільших українських фінансових установ за розмірами акціонерного капіталу, з них 94,94% належить Державі в особі Міністерства фінансів України, що є безумовною ознакою надійності, гарантією своєчасного й якісного виконання зобов’язань перед клієнтами.

Банк є уповноваженим Міністерством агропромислової політики України Банком для виплат бюджетних коштів у вигляді дотацій за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва».

Це є спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб. Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 № 83 «Про затвердження переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави» Банк визначено одним із об’єктів державної власності фінансово-бюджетної сфери, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави.

Банк має багаторічний успішний досвід обслуговування проектів державних підприємств, бюджетних організацій, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, що мають розгалужену мережу структурних підрозділів по всій території України.

.

13.04.2018