Новини

Спортсмени з Балівки – чемпіони України з таеквондо ІТФ

У місті Львів 14 та 15 жовтня відбувся розіграш Кубку України таеквон-до ІТФ серед учнів загальноосвітніх закладів, клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. В цьому турнірі взяли участь і спортсмени зі Слобожанської територіальної громади, жителі села Балівка – Артем та Максим Чехлаті.

Під час змагань Максим став золотим медалістом Кубку України втретє за свою спортивну карєру. Він здобув нагороду у віковій категорії до 10 років. Артем, як володар чотирьох чемпіонських титулів серед юнаків, показав, що відданість своїй справі - це шлях до безмежних можливостей, та переміг у категорії до 13 років.

«Ми щиро вдячні Збройним Силам України – нашим янголам охоронцям, завдяки яким наші діти мають змогу втілювати свої мрії» - діляться батьки юних чемпіонів.