Новини


13 серпня відбудеться засідання Координаційної ради місцевого економічного розвитку

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

місцевого економічного розвитку

Слобожанської селищної територіальної громади

Результат пошуку зображень за запитом "картинка економічний розвиток"

Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради повідомляє, що 13.08.2018 року о 14.00 год. в залі засідань на ІІ поверсі (каб. 209) відбудеться засідання Координаційної ради місцевого економічного розвитку Слобожанської селищної територіальної громади. 

Основні питання, які будуть розглядатися на засіданні:

1.Обговорення Плану дій та Програми (покрокові дії) проекту «Створення оптово-роздрібного ринку сільськогосподарської продукції в селі Степове».

2.Обговорення Плану дій та Програми (покрокові дії) проекту «Створення Агенції місцевого розвитку Слобожанської селищної територіальної громади».

3.Презентація проекту МЕР «Створення оптово-роздрібного ринку сільськогосподарської продукції в селі Степове».

4.Обговорення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва Слобожанської селищної територіальної громади на 2018-2020 роки.

5. Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 04.04.2018 № 94-р «Про створення Координаційної ради місцевого економічного розвитку Слобожанської селищної територіальної громади» в частині змін до складу Координаційної ради МЕР.

6. Різне.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ.

На засідання запрошуються члени Координаційної ради МЕР, депутати селищної ради та члени громади, які мають бажання взяти участь в розробці та реалізації проектів економічного розвитку громади, передбачених Стратегічним планом розвитку Слобожанської селищної територіальної громади.

Відділ з питань економічного розвитку

та інвестицій виконавчого комітету

Слобожанської селищної ради

09.08.2018