Новини


«Знайомимося з класичною музикою»

13 червня 2018 року у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Червона шапочка» Слобожанської селищної ради» згідно з планом роботи на оздоровчий період була проведена музично-пізнавальна розвага «Перлини класичної музики» для дітей старшого дошкільного віку.

C:\Users\User\Desktop\класика 4.jpg

Дошкільнята закріпили та розширили знання про музичних класиків та їхні твори. Діти прослухали уривки з музичних композицій «Камаринська» П.І. Чайковського, «Сміливий вершник» Р. Шумана, «Колискова» В.А. Моцарта. Дівчатка виконали танок під музику П.І.Чайковського «Вальс квітів». Вихованці групи №6 виконали «Пісню лисички», «Пісню Кози-Дерези» та «Пісню рака» з опери «Коза-Дереза» М.Лисенка. А потім під звучання композиції «Пісня жайворонка» М.Глінки дошкільнята спробували відтворити свої враження від цього твору за допомогою малюнків. І завершилося дійство вільним таночком дітей під «Польку» С. Рахманінова.

C:\Users\User\Desktop\класика 8.jpg

Розвага видалася чудовою, повчальною та викликала гарний настрій у всіх її учасників. Підготувала захід музичний керівник Шворак Л.Ф.

13.06.2018