Новини


У Слобожанській громаді відбувся круглий стіл

8 листопада відділом соціального захисту населення Слобожанської селищної ради проведено засідання круглого столу з начальниками відділів соціального захисту населення Інною Олійник (Підгородненська громада), Оленою Мовчан (Новоолександрівська громада) та Світланою Калачевською (Обухівська громада).

Метою засідання було обговорення головних нагальних проблемних питань соціального захисту мешканців та можливі шляхи їх вирішення на рівні громади, а також обмін досвідом організації роботи у соціальній сфері.

Під час засідання начальники та працівники відділу поспілкувались з різних питань соціального захисту, поділились власним досвідом громади щодо соціальної підтримки мешканців та обговорили питання про вжиття заходів для покращення соціального захисту населення. Окремо зупинилися на питанні щодо організації та розвитку соціальних послуг, інформування населення з цього питання, нових правових засадах надання соціальних послуг, комплексного підходу до вирішення надання таких послуг, якість та необхідність їх надання та подальший розвиток у громадах системи соціального захисту і соціальних послуг для населення .

Крім того, начальник відділу соціального захисту Оксана Яремчук поділилася досвідом щодо вирішення нагальних питань внутрішньо переміщених осіб, які зареєструвалися на території Слобожанської громади, а саме надання їм моральної, фізичної та матеріальної допомоги.

По закінченню засідання Оксана Яремчук подякувала всім присутнім за участь у засіданні круглого столу, відзначила позитивність і важливість конструктивного діалогу між громадами та про подальші шляхи співпраці і комунікації задля забезпечення розвитку соціального діалогу.

За результатами зустрічі було вирішено і надалі проводити такі засідання із залученням керівників відділів соціального захисту населення інших громад Дніпровського району та запрошенням представників департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА і головного управління Нацсоцслужби.

Рисунок 3

Рисунок 1

Рисунок 2

08.11.2023