Новини


У Слобожанській громаді відбулося засідання адміністративної комісії

Сьогодні, 13 вересня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради. У заході під головуванням заступника селищного голови Сергія Борисова члени комісії розглянули питання, згідно протоколів про адміністративні правопорушення, відповідальність за яке передбачено статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил благоустрою).

Рисунок 2

За результатами розгляду адміністративних матеріалів, зважаючи на санкцію вищезазначеної статті КУпАП, комісія прийняла рішення про накладення адміністративних стягнень у вигляді 2 штрафів, 1 усного зауваження та закриття справи у зв’язку з відсутністю в діяннях особи складу адміністративного правопорушення.

Нагадуємо: Правила благоустрою Слобожанської селищної територіальної громади є обов'язковими до виконання громадянами, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, що розташовані на території громади. У разі їхнього порушення винні особи будуть притягнені до адміністративної відповідальності.

Рисунок 1

Рисунок 3

13.09.2023