Новини


Знання – Почуття – Переконання

Разом з вихованцями ми вчимося бачити, слухати і відчувати величний світ нашої маленької Батьківщини. А щоб будь-які знання стали переконаннями, потрібно їм пройти через почуття. У цьому нам допомагають екологічні свята та розваги. Адже під час їх проведення емоційно забарвлені факти діти запам’ятовують міцніше і надовго.

E:\IMG_4220.JPG

Долучитися до народних купальських обрядів дітям Слобожанського «Дивосвіту» допомогла яскрава музична екологічна розвага для дошкільників різного віку, яку спільно підготували і провели музичний керівник Наталія Мілінкович та вихователь Світлана Воробйова. Елементи змагання під час рухливих ігор додали ентузіазму та водночас зблизило менших і старших дітей у спільних діях, спонукало до взаємодопомоги. А музичне оформлення розваги гармонійно доповнило пізнавальний процес, закріпило в уяві дітей купальські символи і створило святковий настрій.

E:\IMG_4215.JPG

Івана Купала – день, коли найпростіші речі перетворюються в чарівні. Тільки в цей  день дружать вода і вогонь, і тільки в купальську ніч трави набираються магічної сили.

E:\IMG_4192.JPG

І сьогодні, розважаючись, граючись, співаючи і танцюючи з Купалинкою (Петренко Настя), Русалоньками (Ващенко Еля, Сальник Ліза, Кудлай Настя, Баришева Уляна) та Бешкетниками (Діденко Ваня, Смірьоннов Андрій) діти разом показали, що ми – справжні українці, які шануємо звичаї свого народу і маємо добрі серця і чисті душі.

E:\IMG_4149.JPG

І на завершення дійства весела Кікімора (вихователь Світлана Воробйова) допомогла знайти диво-квітку папороті, яка, за повір’ям, приносить щастя, а для нас хай стане надійним оберегом.

E:\10.jpg

E:\6.jpg

E:\4.jpg

E:\IMG_4347.JPG

09.07.2018