Новини


У Слобожанській громаді відбувся тиждень безпеки серед школярів

Протягом учбового тижня в навчальних закладах Слобожанської територіальної громади відбулися заняття в «класах безпеки» в рамках проєкту.

Педагоги, представники поліції, психологи, працівники КЗ «Місцева пожежна команда» та спеціаліст з безпеки освітнього середовища Віктор Візир розповідали учням 1-4 класів Слобожанської початкової школи, та 1-11 класів ліцеїв Балівки, Олександрівки, Партизанського, Слобожанського та Степового про те, як залишатися в безпеці при надзвичайних ситуаціях, які можуть статися з кожним, враховуючи особливість життя в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, що у Слобожанській громаді функціонує 6 класів безпеки, перший з них відкрили 18 січня 2023 року на базі Слобожанського ліцею.

Під час занять з учнями детально проговорили різні теми, такі як:

Мінна безпека;

Надання домедичної допомоги;

Правила поведінки під час пожежі;

Пожежогасіння, разом з практичними заняттями.

Функціонування подібних класів у громаді в рамках пілотного проєкту між Міністерством внутрішніх справ, національною поліцією, державною службою з надзвичайних ситуацій та Міністерством освіти та науки – сприятиме отриманню знань щодо правил пожежної, мінної, кібер-безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Та допоможе убезпечити себе та своїх рідних від різного роду ситуацій, що виникають в умовах війни. Зазначимо, що Слобожанська територіальна громада впровадила першою на Дніпропетровщині запустила цей освітній проєкт.

Рисунок 2

Рисунок 3

Рисунок 4

Рисунок 5

Рисунок 6

Рисунок 7

Рисунок 8

Рисунок 9

Рисунок 10

15.09.2023