Новини


Козацькі пісні Дніпропетровщини

Днями в с. Богуславі Павлоградського району Дніпропетровської області відбувся обласний фестиваль «Козацькі пісні Дніпропетровщини».

Засновниками та організаторами фестивалю є обласне управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровська обласна асоціація органів місцевого самоврядування, Дніпропетровський обласний методичний центр клубної роботи та народної творчості.

Співорганізаторами фестивалю є Павлоградська районна рада, Богуславська сільська рада Павлоградського району.

Нашу Слобожанську громаду та весь Дніпровський район на заході представив народний вокальний ансамбль «Чорнобривці», керівник – Микола Чирва.

C:\Users\User\Desktop\001.jpg

Фестиваль проводився з метою відродження, пропаганда і популяризації козацького пісенного мистецтва, посилення впливу традицій козацтва на виховання молодого покоління, залучення різних вікових категорій населення до збереження культурної спадщини українського козацтва.

C:\Users\User\Desktop\002.jpg

До участі у фестивалі запрошуються дитячі та дорослі аматорські колективи вокально-хорового жанру та українського фольклору, виконавці козацьких пісень.

Учасники представили по два різнохарактерні пісенні твори або обрядове дійство козацької тематик.

Учасники фестивалю нагороджуються дипломами, пам’ятними подарунками.

Витрати, пов’язані з проїздом та харчуванням, за рахунок сторони, що надає відрядження.

У рамках проведення обласного фестивалю «Козацькі пісні Дніпропетровщини» відбулася виставка-ярмарка народних промислів.

12.06.2018