Новини

Новини футболу

Добіг свого кінця турнір з футболу «ODESSA CUP-2019»серед юнаків 2006/7 років народження,що проходив у м.Южне Одеської області з 11-15 березня 2019 року. До вашої уваги перелік команд та їх турнірне становище після трьох турів у груповому етапі:

Рисунок 4

У напівфіналі наш «Олімпік» зустрівся з Миколаївським «Торпедо»,але при повній перевазі у малюнку гри , «шкіряний» вперто не влітав у сітку воріт суперника. Лише за 30 секунд до закінчення гри нашим хлопцям вдалося таки засмутити суперника, відправивши «Торпедо» виборювати бронзові нагороди з «Атлетіком» Одесса.

Рисунок 5

Нашої команді у фіналі протистояв ДЮСШ-11 Чорноморець(Одеса)

Як і очікувалося, суперник пішов з перших хвилин у штурм наших воріт, але й «Олімпік» не пас заднього та відповідав гострими контрнападами. Першій тайм глядачі не побачили забитих голів,але напруга на футбольному полі під час гри досягала рівня Чемпіонату Світу.У другому таймі суперники з самого початку обмінялися взяттям воріт і рахунок 1:1 цілком відповідав перебігу подій на полі, але це футбол і за три хвилини до закінчення основного часу гравцю Чорноморця виконуючого подачу у штрафний майданчик допоміг сильний «Южний» вітер, який підхопив сферу та заніс його у сітку нашої команди. Часу на роздуми не лишилося, тому наша команда стрімко пішла на останній штурм воріт суперника, та «обрізалася» і схопила третій гол у власні ворота.

Друге місце -дуже почесне на цьому турнірі у якому зібрали команди високого рівня. Два роки тому ,ми приймали участь на цим турнірі ,та «пішли ні з чим» програвши усі матчі!В цьому році ми засмутили своїх суперників та продемонстрували прогрес! Дякуємо Слобожанський Громаді за підтримку наших спортсменів!