Новини


Увага конкурс!

Відділ молоді і спорту та виконавчий комітет Слобожанської селищної ради запрошує мешканців громади!

Шановні мешканці Слобожанської громади, як що ви плануєте розпочати свою грантову кар’єру у вас є можливість долучитися до конкурсу проектів “Місцеві ініціативи для розвитку громад”

13 липня о 13-00 в будівлі Слобожанської селищної ради (1 пов.) в сесійній залі відбудеться консультація по даному конкурсу проектів, ви зможете дізнатися як заповнити заявку та яка тематика в пріоритеті. Більше інформації та бланк проектної заявки знаходиться за посиланням: http://initiative.org.ua/diyalnist/rozvytok-hromad/konkurs-proektiv-mistsevi-initsiatyvy-dlya-rozvytku-hromad

Мета конкурсу: Активізація мешканців громад та залучення їх до прийняття рішень і реалізації розвиткових ініціатив у громадах – необхідна складова як посилення спроможності громад, так і успіху реформи децентралізації в цілому. За рік роботи у партнерстві з програмою DOBRE у громадах з’явилися місцеві організації та ініціативні групи, які пройшли навчання, отримали консультаційну підтримку і стали здатні розробити і втілити ідеї, що відповідають потребам громади і мають потенціал залучити мешканців до вирішення важливих життєвих питань у громадах. Проект «Місцеві ініціативи для розвитку громад» має на меті підтримати такі організації та ініціативні групи, давши їм можливість реалізувати корисні для громади ініціативи, що співпадають пріоритетами, включеними до стратегій розвитку громад, розроблених спільно з програмою DOBRE. У процесі впровадження цих ініціатив виконавці зможуть підвищити свої навички виконання проектів та посилити свою організаційну спроможність.

10.07.2018