Новини


Діти – наша радість і надія

Ось і настало літо. Першого червня в Україні традиційно відзначають День захисту дітей. Діти – це головна радість і надія для батьків і педагогів. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.

Тож 1 червня педагоги Слобожанського «Дивосвіту» влаштували для своїх дорогих вихованців справжнє свято - музичне дозвілля «Діти – наші квіти». До малюків завітали казкові гості: пані Шапокляк, царівна Несміяна, Дивасик та маленькі чарівники. Дошкільнята разом із Шапокляк та Дивасиком намагалися розсмішити царівну Несміяну, запрошували її взяти участь у цікавих іграх, естафетах, руханках, співали та танцювали. Весело було усім, навіть таку «серйозну» Несміяну вдалося розвеселити. Справжнім сюрпризом для всіх присутніх став перегляд першого випуску новин на каналі «Дивосвіт TV».

C:\Users\User\Desktop\IMG_3498.JPG

Казковим героям так сподобалось на святі, що вони подарували нашим вихованцям кольорову крейду. Діти малювали на асфальті яскравий та чарівний світ, який їх оточує. Малюнки настільки були яскраві, що наш дошкільний навчальний заклад №4 недарма має назву «Дивосвіт».

05.06.2018