Новини


ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПОДАЧА ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК В РАМКАХ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

ДО КІНЦЯ ПОДАЧІ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК В РАМКАХ

БЮДЖЕТУ УЧАСІІ ЗАЛИШИЛОСЯ ТРИ ТИЖНІ

Нагадуємо, що до кінця подачі проектних заявок, в рамках реалізації Бюджету участі Слобожанської ОТГ, залишилося три тижні.

Включно до 29 червня 2018 року жителі смт Слобожанське та села Степове можуть запропонувати власний проект розвитку громади, а важливі для громади проекти, які отримають найбільшу підтримку жителів громади, будуть реалізовані у 2019 році за рахунок бюджету територіальної громади.

Слід відзначити позитивну динаміку. В перші дні червня значно пожвавилися активність жителів смт Слобожанське. Не відстають від них і жителі села Степове. Лише за поточний тиждень подано 2 проекти, які знаходяться на модерації. Ще понад 10 проектів знаходяться в процесі підготовки. Авторам цих проектів працівниками виконкому селищної ради надано змістовні консультації по підготовці проекту та розміщення в системі «Громадський проект Слобожанської ОТГ».

Ще раз нагадаємо. З документами та презентаціями впровадження Бюджету участі в Слобожанській ОТГ, можна ознайомитися на офіційному сайті Слобожанської селищної ради http://slobozhanska.gromada.site/ в розділі «Бюджет / Бюджет участі / Допомога».

В розділі «Контакти» системи «Громадський проект» розміщено телефон та електронна адреса контактної особи з реалізації Бюджету участі.

За необхідності буде організовано та проведено другий тренінг-навчання для охочих написати та подати свій власний проект.

Тож, якщо Ви маєте креативну та цікаву ідею, втілюйте її в проект.

Не зволікайте, до кінця прийому проектів залишилося всього 3 тижні.

Відділ з питань економічного розвитку

та інвестицій виконкому селищної ради

08.06.2018