Новини

Новини футболу

24 лютого на стадіоні «Монтажник» у рамках Кубка памяті М.Білого Слобожанський «Олімпік» протистояв ФК «Метеор»(Дніпро). Для нашої команди не відомий суперник,тому було важко прогнозувати підсумок двобою.

У 12:00 пролунав свисток головного арбітра матчу,який сповістив про початок гри. З перших хвилин Слобожанці взяли гру під себе та вдало контролювали хід подій у матчі,що привело до двох взяттів воріт суперника. За рахунком 2:0 на нашу користь команди пішли до роздягалень.

У другому таймі суперники провели заміни які суттєво покращили гру та спромоглися зрівняти рахунок. У свою чергу Слобожанці зібрали волю в кулак та влаштували навалу на ворота суперника ,що привело до третього взяття воріт. Підсумок гри 3:2 на користь Слобожанського!