Новини


Пенсійний Фонд інформує

ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО ОНЛАЙН-СЕРВІСУ

Пенсійний фонд України запровадив сучасний механізм інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.

За допомогою СМС-повідомлень пенсіонери отримуватимуть інформацію про призначення та перерахунок пенсій, а працівники — про сплату за них ЄСВ та розмір їхнього страхового стажу.

C:\Users\User\Desktop\РАБОТА\ЗАСТАВКИ НА САЙТ\Пенсії\images.jpg

Новий онлайн-сервіс дозволяє одержувати інформаційні розсилки такої тематики:

– про реєстрацію в системі СМС-інформування;

– про результати розгляду звернень за призначенням пенсії;

– про результати розгляду звернень за перерахунком пенсій;

– про результати розгляду звернень за поновленням виплати пенсії;

– про результати розгляду звернень про припинення виплати пенсії;

– про результати розгляду звернень про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу;

– про утримання з пенсійної виплати;

– про сплату страхових внесків.

Активувати послугу смс-інформування можна двома шляхами:

– перший – особисто звернутися до Дніпровського приміського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби;

– другий – за допомогою електронного цифрового підпису увійти до особистого кабінету на Веб–порталі електронних послуг Пенсійного фонду України в розділі “Налаштування” і, відкривши вкладку «Дистанційне інформування», поставити позначку навпроти тексту “Надаю згоду на отримання інформації від ПФУ на номер мого мобільного телефону”.

Пропонуємо мешканцям Дніпровського району зареєструватися користувачами електронних послуг Веб-порталу Пенсійного фонду України. Для цього потрібно звернутись до Дніпровського приміського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) за адресою: смт. Слобожанське, вул. Теплична, 31. Це дозволить мати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.

Реєстрація на Веб-порталі здійснюється лише один раз. Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, запис на прийом, тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі.

03.07.2018