Новини


В пошуках СКІФії

Вихованці гуртка «Юні Скаути» Центру позашкільної освіти Слобожанського НВК №1 взяли участь у «Весняній Скаутській школі «В пошуках СКІФії», яка відбулася на території Кільченського заказника Підгородненської міської ради.

Захід проведений Дніпропетровським обласним відділенням Скаутського об’єднання Асоціації Дніпровських Скаутів «Скіф» Національної організації Скаутів України з метою посилення національно-патріотичного виховання, процесу самовиховання, підтримки інтересів та мотивації учнівської молоді шляхом інтеграції до освітнього простору принципів та системи цінностей Скаутського руху, як всесвітньовідомої та успішної форми згуртування, всебічного виховання юних патріотів та майбутніх лідерів суспільства.

Програма заходу включала реалізацію освітньо-виховної програми за напрямками: «Скаутинг», «Медицина», «Табірництво», «Орієнтування», «Основи безпеки», «Скаутські ігри», «Туристсько-краєзнавча експедиція», «Велика теренова гра», «Таборова варта».

Проживали юні Скаути у наметах в польових умовах на території наметового табору.

C:\Users\User\Desktop\DSC02749.JPG

C:\Users\User\Desktop\DSC02461.JPG

C:\Users\User\Desktop\DSC02485.JPG

Очолив підготовку і участь учнів школи керівник гуртка Кот Вадим Віталійович, який зацікавлений у всебічному розвитку здібностей та інтересів своїх вихованців і тісно співпрацює із Скаутськими загонами інших регіонів.

Виконуючи навчальну програму гуртка, застосовує різні нестандартні форми і методи роботи, що сприяють підвищенню рівня педагогічної майстерності . А це привертає увагу дітей та їх батьків.

Гурток за рік свого функціонування став досить відомим. До складу гуртка влилося багато зацікавлених учнів.

Керівник потурбувався і про єдину форму Скаута, що підкреслило чіткість, витонченість, культуру і єдність нашої команди серед інших 10 команд-учасниць.

C:\Users\User\Desktop\DSC02641.JPG

Наші Юні Скаути показали витривалість, силу та здібності у всіх видах конкурсних випробувань, за що були відмічені високими Скаутськими нагородами та подарунками і отримали найвищу оцінку за організованість і командний стиль діяльності.

Так тримати ! Бажаємо і надалі бути першими! Будьте сильні, сміливі, спритні !

14.05.2018