Новини


Оголошується прийом заяв на посаду керівника Агенції місцевого розвитку

Оголошується прийом заяв на посаду керівника Агенції місцевого розвитку Слобожанської селищної територіальної громади

Ідея появи в новоствореній Слобожанській селищній територіальній громаді такої інституції, як Агенція місцевого розвитку, з’явилась у 2016 році при розробці Стратегічного плану розвитку громади. Цим документом передбачається, що така установа має стати ефективним інструментом для впровадження проектів розвитку території громади, підвищення інвестиційної привабливості, розвитку місцевої економіки тощо.

На Агенцію також покладається процес втілення важливих для громади проектів, передбачених Стратегічним планом розвитку, створення нових механізмів взаємодії місцевої влади, бізнесу, громадськості, неурядових організацій, донорів, які готові працювати із Слобожанською ОТГ для її розвитку.

На сьогодні розпочато процес пошуку керівника Агенції та персоналу (головний бухгалтер, проектний менеджер (з обов’язковим знанням англійської мови)). Тобто, завдання створити команду, яка буде генератором ідей для розробки проектів розвитку громади та їх успішної реалізації.

Очолити Агенцію повинна людина, яка вміє керувати всіма цими процесами. При цьому, мати навики проектного менеджменту та позитивний досвід в отриманні міжнародної допомоги.

Тож, виконавчий комітет Слобожанської селищної ради оголошує прийом заяв на посаду керівника Агенції місцевого розвитку Слобожанської селищної територіальної громади.

Свої заяви та резюме надсилайте до 01 липня 2018 року на електронну адресу: invest@slobozhanska-gromada.gov.ua або особисто за адресою: смт Слобожанське, вул. В. Сухомлинського, 56б, каб. 211.

Сподіваємося, що Агенція місцевого розвитку стане надійним партнером Слобожанської селищної ради для втілення інноваційних, сучасних та ефективних ініціатив та проектів.

Відділ з питань економічного

розвитку та інвестицій виконавчого

комітету Слобожанської селищної ради

06.06.2018