Новини


У Слобожанському відбулись психологічні тренінги

14 та 20 листопада на базі Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради чеською неурядовою організацією «Людина в біді» проведено психологічні тренінги з допомоги постраждалим від гендерного зумовленого насильства для спеціалістів соціальних закладів.

Рисунок 2

Рисунок 3

"Людина в біді" (PIN) – чеська неурядова організація, заснована на ідеалах гуманізму, свободи, рівності та солідарності, яка працює в Україні з 2014 року, реалізуючи проекти в галузі економічного розвитку, громадянського суспільства та беручи активну участь у розробці місцевих стратегій соціальної інтеграції. Організація вважає людську гідність та свободу основними цінностями. Здійснюючи проекти у понад 50 країнах упродовж останніх 25 років, PIN стала однією з найбільших некомерційних організацій у Центральній Європі.

Починаючи з 2016 року PIN розробляє і розширює свої заходи щодо захисту і забезпечення засобів до існування серед постраждалого населення, підтримуючи перехід України від надзвичайного стану до швидкого відновлення і розвитку. У тісній співпраці з представниками спільнот і місцевих органів влади, PIN створює важелі контролю за реалізацією програм на місцевому рівні, розробляє і впроваджує рекомендації по самоорганізації спільнот, а також підтримує створення ініціативних груп, які підвищують рівень і якість самоврядування. Особлива увага приділяється поінформованості населення про свої права.

Окремим є робота Гарячої лінії з надання психологічної підтримки. За цей час команда професійних психологів-консультантів, надала підтримку тисячам людей. Цілодобовий, багатоканальний телефон дає можливість забезпечити доступ до підтримки і допомоги в найнеобхідніше час для тих людей, які її потребують.

ЛІНІЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

0-800-210-160 (анонімно, конфіденційно, цілодобово, безкоштовно зі всіх операторів України)

24.11.2022