Новини


Бюджет участі - реальна можливість зробити особистий вклад у розвиток громади

Нагадуємо, що до кінця подачі проектних заявок, в рамках реалізації Бюджету участі Слобожанської ОТГ, залишилося трохи більше, ніж два тижні.

C:\Users\User\Desktop\ЛОГОТИП БЮДЖЕТУ УЧАСТІ.jpg

Включно до 29 червня 2018 року жителі смт Слобожанське та села Степове можуть запропонувати власний проект розвитку громади, а важливі для громади проекти, які отримають найбільшу підтримку жителів громади, будуть реалізовані у 2019 році за рахунок бюджету територіальної громади.

Нагадуємо також, що на реалізацію ваших проектів у бюджеті громади заплановано 3 млн грн.

З початку червня значно пожвавилися активність жителів смт Слобожанське. Не відстають від них і жителі села Степове. Лише за минулий тиждень вже подано кілька проекти, які знаходяться на модерації. Ще понад 10 проектів знаходяться в процесі підготовки. Авторам цих проектів працівниками виконкому селищної ради надано змістовні консультації по підготовці проекту та розміщення в системі «Громадський проект Слобожанської ОТГ».

Ще раз нагадаємо. З документами та презентаціями впровадження Бюджету участі в Слобожанській ОТГ, можна ознайомитися на офіційному сайті Слобожанської селищної ради http://slobozhanska.gromada.site/ в розділі «Бюджет / Бюджет участі / Допомога».

У розділі «Контакти» системи «Громадський проект» розміщені телефон та електронна адреса контактної особи з реалізації Бюджету участі.

За необхідності буде організовано та проведено другий тренінг-навчання для охочих написати та подати свій власний проект.

Тож, якщо Ви маєте креативну та цікаву ідею, втілюйте її в проект.

Хочеш змін – дій уже сьогодні!

13.06.2018